Centralna woda użytkowa - C.W.U.

Montujemy instalacje zimnej oraz ciepłej wody w Poznaniu i okolicy. Przygotowujemy cały system centralnej ciepłej i zimnej wody. Rozprowadzamy rury łączące podgrzewacz z resztą punktów poboru. Zwykle są one równoległe do rur zimnej wody. Zawsze pamiętamy o najważniejszej sprawie, czyli poprowadzeniu rury z ciepłą wodą nad zimną, a nie odwrotnie, by jej nie podgrzewać. Rury natomiast muszą być z solidnych tworzyw sztucznych np. z polibutylen, polietylen, polipropylen.

Dlaczego warto postawić na instalacje ciepłej i zimnej wody?

To rozwiązanie ekonomiczne, niezawodne i bezpieczne. Na każdym etapie przeprowadzamy pracę ostrożnie, zgodnie z prawem. Jakie instalacje ciepłej wody wykonujemy? Takie, które nie wykorzystują dużej ilości energii, aby ją przygotować. Nasze instalacje wodne nie przekraczają norm ciśnienia i temperatury oraz nie ciekną, gdyż dobra izolacja to podstawa.

Wykonujemy instalacje wodne na terenie miast: Poznań, Zalasewo, Luboń, Baranowo, Swarzędz, Krzyszkowo, Napachanie, Mrowino, Żydowo, Komorniki, Rokietnica, Sady, Swadzim i wiele innych.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz udział w realizacji setek instalacji umożliwiają nam zaoferowanie profesjonalnej pomocy przy instalacji wodnych: zmiękczania, uzdatniania oraz przyłączania ciepłej i zimnej wody użytkowej. Zapraszamy do kontaktu!

Montując pompę ciepła przy ogrzewaniu podłogowym gazowym, musisz pamiętać o wyższych kosztach. Warto natomiast pamiętać, że jest to bezobsługowy system oraz nie jest drogi koszt eksploatacji.

Ogrzewanie podłogowe gazowe daje Ci możliwość osiągnięcia temperatury nawet do 45 stopni. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że jeśli nie jesteś bardzo ciepłolubny, to mniejsza temperatura zasilania daje większą sprawność kotła i mniejsze zużycie gazu.

Wykonujemy instalacje ogrzewania podłogowego w miastach: Poznań, Rokietnica, Sady, Kiekrz, Szamotuły, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Swarzędz, Baranowo, Zalasewo, Luboń, Mosina, Mrowino, Suchy Las, Murowana Goślina. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!