Jak zamówić odzież z logo firmy dla pracowników?

Odzież opatrzona logo może być bardzo dobrym wyborem dla każdej firmy, która chce wyróżnić się na tle konkurencji. W jaki sposób można ją zamówić? Wyjaśniamy i doradzamy!

Kiedy warto kupić ubrania z logo dla pracowników?

Ubrania opatrzone logo są bardzo dobrym wyborem dla praktycznie każdej firmy. Dzięki nim pracownicy mogą korzystać z ubrań, które nie tylko będą pomocne w pracy, ale również będą wyglądały estetycznie i dbały o wizerunek firmy.

W sprzedaży dostępna jest odzież z logo w wielu wariantach, co powoduje, że może być ona dopasowana specjalnie do konkretnych wymogów, między innymi rodzaju stanowiska pracy oraz warunków, jakie na nim panują.

Do najważniejszych zalet związanych z korzystaniem z odzieży z logo w firmach zaliczane są:

  • atrakcyjny wygląd odzieży
  • wyróżnienie pracowników na tle konkurencji
  • budowa rozpoznawalności przedsiębiorstwa
  • dbałość o profesjonalny i pozytywny wizerunek firmy
  • przystępne ceny ubrań z logo

Warto wskazać, że odzież z logo sprawdzi się zarówno wtedy, gdy pracodawca powinien przekazać pracownikom ubrania robocze, jak i wtedy, gdy nie ma on takiego obowiązku.

Jak dobrać odpowiednią odzież z logo dla firmy?

Producenci oferujący odzież z logo mogą zaprezentować ją w wielu wariantach, dlatego można dobrać ją wtedy indywidualnie do konkretnych potrzeb.

Przede wszystkim warto uwzględnić warunki na danym stanowisku pracy. Na niektórych stanowiskach pracownikom wystarczy przekazanie koszulek t-shirt albo koszulek polo, natomiast wtedy, gdy wykonują oni swoje obowiązki na zewnątrz, dodatkowo może być konieczne zamówienie kurtek, czapeczek.

Duże znaczenie ma też kolorystyka odzieży. Najlepiej, aby była ona dobrana do kolorów firmowych, co powoduje, że może ona dodatkowo podkreślić wizerunek firmy i sprawić, że będzie ona lepiej rozpoznawalna.

Zamówienie odzieży firmowej z logo – krok po kroku

1. Wybór producenta odzieży z logo

Zamawiając ubrania firmowe opatrzone logo, w pierwszym kroku trzeba będzie wybrać właściwą firmę, która oferuje takie produkty i usługi znakowania odzieży.

Teraz bez problemu można znaleźć odpowiednią firmę online, a nawet zamówić odzież z logo bez konieczności wychodzenia z biura albo z domu.

2. Przygotowanie projektu graficznego

Aby na odzieży znalazło się logo lub inne informacje, trzeba przekazać do producenta projekt graficzny zgodnie z jego wymaganiami. W tym celu można zlecić usługę grafikowi. 

Przy przygotowywaniu projektu trzeba też uwzględnić planowaną kolorystykę odzieży, aby nie okazało się, że projekt będzie słabo widoczny.

3. Wybór odpowiedniej odzieży

Należy dobrać potrzebne ubrania, z których mają korzystać pracownicy. 

Pod uwagę trzeba wtedy wziąć wskazane wcześniej czynniki, w tym warunki na stanowisku pracy. Trzeba też zapytać pracowników o to, jaki rozmiar odzieży dla nich wybrać.

4. Złożenie zamówienia

Zamówienie składa się online lub stacjonarnie. Należy wtedy przekazać wszystkie informacje dotyczące zlecenia i opłacić je.

5. Odbiór gotowych produktów

Ostatnim etapem jest odebranie gotowych produktów. Odzież może być dostępna do odbioru bezpośrednio u producenta albo może on wysłać ją do klienta na jego adres.

Jakie są koszty wykonania odzieży z logo?

Ceny wynikają głównie z rodzaju wybranych ubrań, a także powiązane są z nakładem. W przypadku większych zamówień odzież z logo może być tańsza.

Redakcja FilarInstalacje