Jak udekorować mieszkanie na imprezę?

Podczas ślubu, imprezy urodzinowej czy baby shower dekoracje papierowe stanowią piękny dodatek. Ich różnorodność, wzorzystość czy mnogość wzorów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każda z tych imprez wymaga jedynie innego zestawy kolorystycznego, jednak do każdej z nich doskonale pasują dekoracje papierowe.

Jakie kolory są modne w tym roku?

Wybór kolorystyki dekoracji papierowych tak naprawdę zależy od rodzaju imprezy, motywu przewodniego czy chociażby wystroju mieszkania, jeśli impreza jest robiona w mieszkaniu. Niektóre kolory całkowicie do siebie nie pasują, inne natomiast stworzą dobre i zgrane duety. W poprzednim roku modne były kolory golden rose, czerń ze srebrem, delikatny niebieski czy złoto. To bardzo eleganckie kolory. Dekoracje papierowe w kolorze gold rose idealnie nadają się na baby shower czy urodziny, natomiast bielsza czy bardziej rustykalna kolorysta świetnie sprawdzi się na weselu.

Jakie dekoracje papierowe można kupić?

Dekoracje papierowe, takie jak https://kucmar.pl/pol_m_DEKORACJE_Dekoracje-papierowe_Rozety-177.html niektórzy przygotowują sami, jednak trzeba mieć wprawioną rękę i mnóstwo czasu, aby wykonać je w efektowny sposób. Najbezpieczniejszym sposobem jest ich kupno. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów dekoracji papierowych, między innymi rozety, kule bibułowe, pompony, serca, diamenty czy girlandy. Girlandy papierowe świetnie spiszą się nad drzwiami czy stołem z przekąskami, a kule bibułowe czy rozety mogą pełnić funkcję ścianki do zdjęć. Dekoracje papierowe to jedna z tańszych form dekorowanie mieszkania na imprezę, ale równie efektowna.

Na jakie imprezy sprawdzą się dekoracje papierowe?

Tak naprawdę wszystko zależy od naszego zamysłu. Girlandy papierowe świetnie sprawdzą się na ściance Państwa Młodych na ich weselu czy zawieszone przy drzwiach podczas baby shower. Pompony papierowe, które wyglądem przypominają chmurki, będą doskonałą dekoracją ślubną w kościele przy ławach lub nad stołami na sali weselnej. Rozety papierowe są najbardziej efektownymi dekoracjami papierowymi. Często składa się je w różne zestawienia mniejsze z większymi, osiągając niesamowity efekt. Rozety można dobierać na kilka sposobów – różnokolorowe, wielokolorowe, z kolorowym środkiem, przypominające gwiazdy, kwiaty. Możliwości jest niezliczenie wiele. Dzięki temu, że są to dekoracje papierowe, można na nich nanieść nadruk, który pozwoli udekorować nawet imprezę na Halloween!

Dekoracje papierowe to drobne elementy, które w wyjątkowy sposób potrafią dopełnić wyposażenie całej imprezy. Efektowne, ale zarazem dość tanie sprawdzą się dla każdego portfela.

Redakcja FilarInstalacje