Domy wakacyjne i apartamenty we Włoszech

Włochy to kraj, który potrafi zachwycić nawet najbardziej wymagających podróżników. Znajdziemy tutaj wszystko. Od zachwycającej przyrody, po piękne akweny wodne, aż po architekturę z różnych czasów. Do zwiedzenia jest naprawdę wiele zakątków, dlatego Włochy warto odwiedzić więcej niż jeden raz. Ten wyjątkowy kraj o kształcie przypominającym kozak ma nie tylko duże, znane miasta do zaoferowania, ale także wiele pomniejszych miejscowości, które są jeszcze bardziej warte odkrycia. Zapraszamy do Caorle!

Poznaj bliżej Włochy – odwiedź Caorle

Caorle to miejscowość położona w rejonie Wenecja Euganejska. Jest to dość popularny kurort tuż nad Adriatykiem. Choć słowo „kurort” dla wielu od razu skreśla dane miejsce z listy, tutaj nie warto się kierować ewentualnymi uprzedzeniami. Nie jest to miejscowość skupiona jedynie na turystach, otoczona mnóstwem skomercjalizowanych  lokali usługowych i tłumem ludzi. To naprawdę malownicze miejsce z duszą. Znajdziemy tu zarówno piękną przyrodę, szerokie, piaszczyste plaże, zabytki, ale także nowoczesne atrakcje, takie jak aquapark. 

Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie, bez ogromnych tłumów i szumu miasta. Tutaj dobiega do nas szum morza, bryza i wyjątkowy klimat. Warto odwiedzić lokalne knajpki, gdzie zasmakujemy włoskich specjałów zasiadając przy jednym ze stolików na świeżym powietrzu, podziwiając centrum starego miasta. Po posiłku możemy wybrać się na spacer wprost do portu, gdzie zacumowane są jachty i statki. 

Kolejnym atutem Caorle jest jego położenie. Znajduje się w północnych Włoszech, dlatego od naszej Polskiej granicy mamy do przebycia jedynie 900km. To także przemawia za wyborem właśnie tego miejsca na następną podróż.

Noclegi z Caorle – gdzie szukać?

Oczywiście sama trasa to nie wszystko, liczy się w końcu także komfortowy i przyjemny nocleg. Najlepiej poszukać domu wakacyjnego lub apartamentu z pomocą Internetu. Tutaj znajdziemy wiele ciekawych ofert, z których z pewnością któraś odpowie naszym oczekiwaniom. Noclegi w Caorle od Interhome to jedno ze sprawdzonych rozwiązań. Strona oferuje mnóstwo najróżniejszych propozycji, od luksusowych apartamentów po przytulne bungalowy, które można wynająć za bardzo przyjemną sumę pieniędzy. 

Każdy znajdzie idealny nocleg dla siebie. Mamy do wyboru duże domy na kilka osób lub apartamenty, jeśli podróżujemy na przykład ze swoim partnerem lub partnerką. Dla osób, które chcą wypocząć i się zrelaksować podczas pobytu polecamy noclegi z basenem i bliskością najróżniejszych knajpek. Dla tych, którzy skupiają się raczej na zwiedzaniu, warto rozważyć opcję w dobrej lokalizacji, blisko najważniejszych atrakcji. Opcji jest wiele i każda ma inne zalety.

Wakacje we Włoszech to bardzo dobry wybór. Kraj skrywa wiele ciekawych miejsc, o których nie zawsze słyszymy. Dlatego właśnie warto wracać do Włoch i odkrywać nowe miasta i mieściny. Zawsze wyciągniemy coś nowego z przebytych podróży i być może znajdziemy idealne miejsce do wypoczynku! Trzeba przekonać się na własnej skórze, jak klimat Włoch przyciąga ludzi do ciągłych powrotów.

Redakcja FilarInstalacje