Porady dotyczące wystroju łazienki

Zapierające dech w piersiach zdjęcia odnowionych łazienek wypełnionych nowoczesnymi kranami, zabytkowymi wannami i nowymi tapetami są dostępne w całym Internecie. Dekorowanie łazienki pasującej do Twojego stylu może wydawać się trudnym zadaniem przy wynajmie. Jednak przy odrobinie kreatywności możesz sprawić, że łazienka w mieszkaniu będzie naprawdę Twoja, bez opróżniania konta bankowego.

Graj z kolorami i wzorami

Chociaż możesz nie być w stanie pomalować ścian lub zmienić podłogi w kafelkach w mieszkaniu, możesz znaleźć wiele sposobów na użycie wzorów i kolorów do spersonalizowania swojej łazienki. Zainwestuj we wzorzyste ręczniki, które pasują do Twojego stylu, a także uzupełniające maty do kąpieli i teksturowaną, kolorową zasłonę prysznicową.

Dodaj życie dzięki zieleni

Dodanie kilku roślin doniczkowych do łazienki ożywi przestrzeń. Wybierz rośliny, które kwitną w wilgotnych miejscach lub dobrze sobie radzą przy ograniczonym świetle słonecznym. Jeśli czujesz się mniej niż pewny swojej zdolności do utrzymania roślin przy życiu, zastanów się nad zastąpieniem och sztucznymi roślinami.

Mieszaj styl i zadbaj o przechowywanie

Dodanie swojego stylu do łazienki nie stanowi problemu i jest świetnym sposobem przy jednoczesnym zachowaniu czystości i porządku. Dodatkowe półki mogą z łatwością zapewnić wizualne zainteresowanie i utrzymać porządek w kosmetykach bez ponoszenia fortuny.

Wstaw meble

Umieszczenie mebli w łazience sprawi, że poczujesz się przytulniej. Jeśli pozwala na to miejsce, umieść wygodne krzesło w rogu, a nawet taboret, jeśli przestrzeń jest mniejsza. Posiadanie miejsca, aby przygotować się do dnia, będzie wisienką na torcie.

domowepiekno.pl

Redakcja FilarInstalacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.