Strona główna
Wnętrza
Tutaj jesteś
Wnętrza

Nowoczesne półki na książki w Twojej sypialni

Data publikacji 23 września, 2020

Niektórzy twierdzą, że czytelnictwo papierowych książek wymiera. Na szczęście nie jest to do końca prawda. Wielu czytelników w dalszym ciągu nie wyobraża sobie życia bez dobrej literatury „kartkowej” na półkach lub regałach. Czy to oznacza, że tacy miłośnicy książek są także pasjonatami klasycznych rozwiązań i tradycyjnych wnętrz? Nic bardziej mylnego. Jeśli chcesz się o tym przekonać i zobaczyć, jak wykorzystać nowoczesne półki na książki, to jesteś we właściwym miejscu!

Minimalistyczne i standardowe półki ścienne

Można powiedzieć, że jest to klasyka gatunku. Nowoczesne półki na ścianę w standardowym wydaniu, czyli prosta półka w białym kolorze, bez żadnych zbędnych ozdobników, pasuje dosłownie do wszystkiego – zwłaszcza do minimalistycznych i surowych mieszkań, które utrzymywane są w klimacie skandynawskim. Sypialnie teoretycznie mogą posiadać różnego rodzaju tapety ścienne, przełamania kolorów czy inne elementy. Niemniej jednak nowoczesne półki na ścianę w takim wydaniu komponują się z wieloma rozwiązaniami. Utrzymywane są dzięki kołkom i specjalnym haczykom, które montowane są zazwyczaj wewnątrz półki.

Plastry miodu i niestandardowe kształty

Czym są tak zwane plastry miodu, gdy mówimy o meblach? Otóż są to bardzo interesujące nowoczesne półki na ścianę, które dysponują nieregularnymi kształtami przypominającymi plaster miodu – jak sama nazwa wskazuje. Dodatkowo często prezentowane są one w niewielkich wersjach, lecz istnieje możliwość łączenia ich w większe zestawy. Dzięki temu możliwości personalizacji są ogromne i możemy bez problemu stworzyć taką aranżację sypialni, jaką sobie tylko wymarzymy.

Gdzie tego wszystkiego szukać?

W najlepszych sklepach, które cieszą się uznaniem klientów. Pamiętaj, że nowoczesne półki na książki muszą być wyprodukowane z najwyższej jakości komponentów. Dlatego lepiej dołożyć i zrezygnować z zakupy takiego mebla np. w popularnym markecie, bo oprócz jakości, dochodzi również kwestia ceny. Nie będzie ona wcale dużo niższa od opcji z profesjonalnych sklepów meblarskich, które z pewnością będą charakteryzować się dużo lepszą niezawodnością i dłuższym czasem przydatności. Warto więc sprawdzić takie miejsca (zarówno stacjonarne, jak i internetowe) i poszukać trwalszych rozwiązań.

admin

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin. Piszemy o budownictwie, domu, meblach, instalacjach i ogrodzie. Dzielimy się też pomysłami i inspiracjami na wystrój wnętrz. Znajdziesz u nas również porady dotyczące lifestyle. Zapraszamy do lektury naszego bloga!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?