Strona główna
Instalacje
Tutaj jesteś
Instalacje głośniki

Przewody głośnikowe OFC – na przykładzie BiTsound®Speaker Cable OFC

Data publikacji 16 kwietnia, 2021

W dzisiejszym artykule pragniemy zaprezentować wszystkim melomanom produkt, który jest prawdziwym rarytasem w naszym portfolio oraz dedykowany jest miłośnikom krystalicznie czystych brzmień. Obecnie ich osiągnięcie nie jest niczym trudnym, wystarczy bowiem zaopatrzyć się w wyrób o nazwie BiTsound®Speaker Cable OFC. Jest to giętki przewód głośnikowy klasy audio o próbie napięciowej 50 Hz: 2000 V. 

Zacząć należy od absolutnych podstaw, a więc od określenia jego przeznaczenia – jest to typ okablowania wewnętrznego, który dzięki wykorzystanym materiałom odporny jest na drgania, a także na wszelkiej maści zakłócenia. Z przyjemnością informujemy, że nawet jeżeli będzie on znajdował się w silnie oświetlonym pomieszczeniu, jego powłoka zewnętrzna nie zacznie się rozwarstwiać ani tracić swojego pierwotnego eleganckiego wyglądu, bowiem zadbaliśmy, aby wyrób był odporny na działanie promieni UV, co jest aspektem w znacznym stopniu odróżniającym okablowanie od wyrobów oferowanych zwyczajowo przez konkurencję. 

Niezwykle ważną kwestią, szczególnie dla osób ceniących sobie maksymalne bezpieczeństwo, jest fakt, iż przewód BiTsound®Speaker Cable OFC powstaje z materiałów bezhalogenowych, dzięki czemu nawet w przypadku zaprószenia ognia nie będzie on emitował kłębów czarnego, gryzącego dymu. Zamiast tego z kabla wydobywać się zaczną niemalże przezroczyste oparty o ograniczonej do minimum szkodliwości, co z kolei znacznie usprawni przeprowadzenie akcji ratunkowej i gaśniczej, zapewniając tym samym że poniesione przez poszkodowanego szkody będą minimalne, a on sam nie dozna uszczerbku na zdrowiu. 

Omawiany kabel nie tylko spełnia wszystkie wymagania obowiązujących w Polsce norm, ale także gwarantuje, że transmitowany sygnał pozbawiony jest zniekształceń oraz cechuje się bardzo wysoką czystością. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej powłoki zewnętrznej odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie, wyrób ten może być montowany w kanałach, korytach kablowych, jak również – zostać zaimplementowany bezpośrednio pod tynkiem bez ryzyka, że po kilku do kilkunastu miesiącach ulegnie on nieodwracalnemu uszkodzeniu, które to wymuszałoby na posiadaczu jego wymianę na nowy produkt. Wysokiej jakości powłoka odporna nie tylko na promieniowanie ultrafioletowe ale także na niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że pomimo faktu iż rzeczony produkt klasyfikowany jest jako typowo wewnętrzny, to zupełnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby stosować go także na zewnątrz do podłączania głośników – na przykład podczas koncertu lub imprezy organizowanej w ogrodzie. Wszystkich potencjalnych konsumentów pragniemy z radością poinformować, że te doskonałe parametry nie są bezpośrednio powiązane z wygórowaną ceną samego produktu jak ma to zwyczajowo miejsce w przypadku wyrobów oferowanych przez konkurencję – dokładamy wszelkich starań, aby nasze kable charakteryzowały się optymalnym stosunkiem jakości do ceny…i to niezależnie od warunków panujących obecnie na rodzimym rynku! To właśnie dlatego okablowanie głośnikowe typu OFC jest tak chętnie wybierane przez melomanów korzystających z usług naszego sklepu! 

admin

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin. Piszemy o budownictwie, domu, meblach, instalacjach i ogrodzie. Dzielimy się też pomysłami i inspiracjami na wystrój wnętrz. Znajdziesz u nas również porady dotyczące lifestyle. Zapraszamy do lektury naszego bloga!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?